• Xiaomi Mi Roborock 2 S50

Symbol: 8197836639
1750.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.5
Paczkomaty pobranie 9.5
Paczkomaty InPost 12
KURIER 14
Kurier Pobranie 16
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 570 000 932

Zostaw telefon

Xiaomi MIJIA Roborock S50 - 2 generacja

Niezwykle inteligentny i wydajny!

W pełni funkcjonalny odkurzacz do podłóg.

Wyposażony został w funkcję zamiatania i mycia podłogi.. Dzięki nowemu systemowi zwanemu "plant bionic", zbiornik zamontowany pod spodem pobierze tyle wody ile potrzebuje do mycia. Zbiornik jest ciasno dopasowany, przez co zajmuje niewiele miejsca. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i skutecznie czyści. Zamontowanie i zdemontowanie zbiornika jest bardzo wygodne.

image
image

Naciśnij przycisk, a robot odkurzający Mi sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom

Robot określa swoje położenie i tworzy mapę pomieszczenia za pomocą 12 czujników, 3 procesorów oraz czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli pokój na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w kształcie litery Z i podąża nimi, dzięki czemu zapewnia optymalną wydajność czyszczenia.

Aplikacja Mi Home, dostępna zarówno na systemy Android oraz iOS, pozwoli na uruchomienie i kontrolę odkurzacza gdziekolwiek jesteś. Odkurzacz jest kompatybilny z Google Home i Amazon Alexa.

Aplikacja odkurzacza daje nam podgląd na żywo z mapy pomieszczenia, z aktualnym płożeniem robota i przebytymi trasami.

Pod spodem mamy informację o odkurzonej powierzchni , poziomie naładowania akumulatora, a także o czasie pracy.

Mamy też 3 przycisk sterujące, pierwszy z ikoną wtyczki wysyła robota do stacji ładującej, drug z ikonką miotły uruchamia odkurzanie, zaś trzecim przyciskiem regulujemy siłę ssania, są dostępne 3 poziomy.

Urządzenie posiada o wiele więcej czujników niż w wersji pierwszej. Przede wszystkim bardziej wyczulony jest czujnik zbliżeniowy, aby chronić meble i wyposażenie wnętrza. Czujnik ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niż na odległość 10mm podczas pracy. Dodatkowe 4 czujniki zapobiegają upadkom i wywróceniu. Dodatkowo nowa technologia zachowywania energii daje bardziej efektywne ładowanie.

image

Czołowy na rynku algorytm SLAM

Algorytm SLAM  jest wykorzystywany przez łazik marsjański NASA i pojazdy autonomiczne Google. Jest też używany w innych zaawansowanych technologicznie projektach. Robot uzyskuje precyzyjne informacje dotyczące dystansu z laserowego czujnika odległości, a także dane z żyroskopu, drogomierza i akcelerometru oraz inne dane wielokierunkowe. Te informacje mogą posłużyć do stworzenia wirtualnej mapy pomieszczenia i określenia dokładnego położenia robota, co poprawia planowanie ścieżki.

image

Najważniejsze cechy

  • Inteligentna pomoc domowa
  • Sterowanie robotem za pomocą aplikacji MiHome
  • Funkcja automatycznego mapowania przestrzeni
  • Omnidirectional - sensor nacisku
  • Wydajna bateria - 5200mAh
  • Wzmocnione czujniki

Sterowanie robotem za pomocą aplikacji MiHome

image
image

Inteligentny ekspert od odkurzania

Jazda bez przeszkód

Problem progów i uskoków nie istnieje dla Xiaomi Roborock. Jest on w stanie pokonać przeszkodę o wysokości nawet 2cm.

Podłogi wyglądają jak nowe

Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie danych. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji oraz informacji gromadzonych przez czujniki, robot tworzy mapy w czasie rzeczywistym oraz niezwykle wydajny plan czyszczenia.

Funkcja automatycznego mapowania przestrzeni

Kolejną nowością są lasery do mapowania przestrzeni pomieszczenia. Wyposażony w wysokiej precyzji sensory LDS, potrafi skanować teren dookoła pięciokrotnie w ciągu sekundy. Algorytm SLAM wybiera optymalną trasę odkurzania, ale można też ustawić własną, poprzez aplikację w telefonie

Moc ssania - 2000Pa

Maksymalna moc ssania została zwiększona z 1800Pa do 2000Pa, co podniosło efektywność sprzątania. Dzięki systemowi tornado, płaskie szczotki dopasowują się blisko podłoża, koordynując szczotki boczne, co sprawia, że czyszczenie jest dogłębniejsze. Po uruchomieniu tej funkcji, aplikacja automatycznie rozpozna dywan i zacznie sprzątać z maksymalną mocą.

image
image

Omnidirectional - sensor nacisku

Xiaomi vacuum cleaner 2 wyposażono w sensor nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i zapobieganie kolizjom. Sensor wykrywa i unika obiekty, które wcześniej stały mu na przeszkodzie. Nie wjedzie na kabel, ani nie zahaczy o sofę

Wydajna bateria - 5200mAh

Odkurzacz używa mocnej baterii litowej o pojemności 5200mAh. Daje to 2,5h pracy w trybie standardowym o maksymalnej powierzchni 250m kwadratowych. Kiedy bateria jest słaba, maszyna wraca na ładowanie i po doładowaniu ponownie rusza na sprzątanie, aby dokończyć nieskończony obszar.

Zwiększona wydajność

W Mi robot cleaner 2 zaprojektowano koła, które wjadą na wysokość 2 cm, a nie jak wcześniej tylko 1.5 cm. Wygląd zaprojektowano tak, aby włosy lub sierść nie dostawały się i nie utknęły w głównym silniku. Działanie samego urządzenia jest również cichsze niż w poprzedniku.

Wzmocnione czujniki

Urządzenie posiada o wiele więcej czujników niż w wersji pierwszej. Przede wszystkim bardziej wyczulony jest czujnik zbliżeniowy, aby chronić meble i wyposażenie wnętrza. Czujnik ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niż na odległość 10mm podczas pracy. Dodatkowe 4 czujniki zapobiegają upadkom i wywróceniu. Dodatkowo nowa technologia zachowywania energii daje bardziej efektywne ładowanie.

image

Filtr przystosowany do mycia

Najnowszy filtr pokryty jest wodoodpornym Teflonem, co pozwala na bezpośrednie mycie go pod wodą. Filtry w innych urządzeniach na to nie pozwalają!

Mniej hałasu, odkurz dom ciszej

Odkurzacz został zaprojektowany z myślą o redukcji hałasu. Kilka warstw ochronnych pozwala na maksymalne wyciszenie jego pracy.

image
image

Czysta i przytulna przestrzeń

Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych elementów w minimalistycznej białej obudowie. Robot odkurzający Mi ma zaledwie 9,6 cm wysokości, więc łatwo zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została wyprodukowana w procesie IMR, dzięki czemu udało się uzyskać przejrzystą i wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego ABS. Boki i tył mają matowe wykończenie, które zwiększa odporność obudowy na uszkodzenia, a stacja ładująca została wykonana z materiału ognioodpornego klasy V0.

image
image
Kolor dominujący biały
Marka Xiaomi
Moc 58
Model Roborock Vacuum Cleaner 2
Poziom hałasu 50
Stan Nowy
Waga produktu 3.5
Czas ładowania 240
Typ akumulatora litowo-jonowy
Napięcie akumulatora 14.4
Pojemność zbiornika na kurz 0.5
Obszar działania 250
Czas pracy bezprzewodowej 150
Komunikacja komunikaty głosowe, wskaźnik czystości filtra, wskaźnik stanu akumulatora, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
Czujniki antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, schodów, uskoku podłoża, zabrudzeń
Opcje czyszczenia czyszczenie intensywne, mopowanie, odkurzanie, sprzątanie miejscowe (SPOT)
Funkcje robota automatyczny powrót do bazy, programator pracy, zdalne sterowanie
Liczba programów pracy 13
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.